субота, 10 серпня 2013 р.

Варшик І. Роль судового цькування (порносправа) в смерті Д.Гройсмана

"Стали відомими нові факти, які доводять, що судова "порнографічна" справа негативно впливала на здоров’я Дмитра Гройсмана.
Подруга Дмитра Гройсмана Анастасія Ланіна розказала вчора на похороні річ, яку я в якийсь момент подумала, що краще б вона не говорила. Але ні, нам потрібно знати всю правду. Я хочу, щоб громадськість розуміла повністю ту роль, яку зіграло цькування Діми в його смерті. Анастасія сказала, що буквально після кожного судового засідання у Діми траплявся сердечний приступ.
Намагаюсь передати максимально дослівно: «Он просто падал в парке с приступом, Света (його дружина – примітка моя) – медик, откачивала его, и все продолжалось». Діма мало кому розповідав про цей факт, тому що боявся, що він дійде до тих мєнтів, які його цькують. Він не хотів робити мєнтам таку приємність – розповідати, як це все підточує його здоров’я.


Якщо чесно, щоб не так сильно розстроюватися, мені хотілося вірити, що це судове переслідування не зіграло особливої ролі. Що він і так помер би. Але сьогодні я зрозуміла, що зіграло - ще й яку роль... :( І це найгірше.
Про це, і не лише про це - мій пост 
https://www.facebook.com/varshyk/posts/10200929089802400
З повагою,
Ірина Варшик 068 352 5967"

Немає коментарів:

Дописати коментар