пʼятниця, 12 вересня 2014 р.

Відкриття пластового року

14 вересня 2014 року на козацькому острові міста Тернопіль проходитиме святкування відкриття нового пластового року. Участь у заході візьмуть пластуни з Тернополя та області.
Початком дня для учасників свята стане Свята Літургія в Катедральному Соборі міста, яка розпочнеться о 10:00. Після Служби пластуни вимаршем пройдуть по вулицях міста до Козацького острова, де відбуватиметься основна програма дня.

О 12:30 розпочнеться відкриття заходу, на якому окрім звичного церемоніалу, скаути роздадуть подяки та грамоти своїм партнерам та спонсорам.
Продовженням дня стане цікавий квест у стилі телепрограми “Шиканемо”. Учасникам потрібно буде виконувати різноманітні завдання залучаючи перехожих людей. Переможці будуть винагороджені!
Також, на території козацького острова діятиме пластове містечко, яке включатиме в себе різноманітні ігри, такі як твістер або живі шахи, ярмарку, на якій продаватимуть пластову атрибутику та різні смаколики. В містечку також можна буде відвідати фотоательє, бодіарт, тир та багато іншого.
Закінчиться день традиційною святковою ватрою.

Виручені кошти будуть спрямовані на допомогу пластунам військовикам, що зараз знаходяться в зоні АТО.

Немає коментарів:

Дописати коментар