пʼятниця, 18 листопада 2011 р.

ТОП-депутат Б. Попадин отримав відзнаку

ІНТБ розповіло про  прес-конференцію Тернопільської експертної групи в ході якої було оголошено, що мажоритарна система в Тернополі прижилася. Такий висновок зробила місцева експертна група за результатами опитування громадян у листопаді 2011-го. До п’ятірки депутатів, чию діяльність найбільше підтримують тернополяни, увійшли виключно ті, кого обирали за мажоритарною системою.
Натомість у числі міських обранців, яких знає більшість громадян, є й «списочники». Серед найузнаваніших: Роман Заставний, Михайло Головко, Василь Лукін, Михайло Ратушняк і Василь Лило. З них довіру тернополян у більшій мірі завоювали: Віталій Цимбалюк, Віталій Смакоуз, Михайло Головко, Петро Ландяк і Богдан Попадин.
Для ТОП-депутатів тернопільської міської ради приготували несподіванку. Їм вручать персональні відзнаки за їх діяльність. Першим відзнаку сьогодні на засіданні Робочої групи з підготовки Статуту територіальної громади міста Тернопіль отримав депутат Богдан Попадин.
На фото Ігоря Гірчака Володимир Ханас, керівник проекту "Твій місцевий депутат" вручає відзнаку.
Решту ТОП - депутатів теж отримають свої відзнаки впродовж листопада під час заходів за участю депутатів.Немає коментарів:

Дописати коментар