пʼятниця, 14 вересня 2012 р.

Одноденний семінар для юристів виборчих штабів, кандидатів у депутати та представників політичних партій


Міжнародна фундація виборчих систем (IFES) має честь запросити Вас до участі у серії одноденних регіональних семінарів для юристів виборчих штабів, кандидатів у депутати та представників політичних партій “Оскарження порушень законодавства про вибори народних депутатів України”.

Семінар проводитиметься експертами, які мають багаторічний практичний досвід у сфері виборчого законодавства та практики його застосування, у тому числі з питань оскарження рішень, дій та бездіяльності щодо виборів, а також відповідальності за порушення виборчого законодавства. Основним завданням семінару є підвищення рівня знань та практичних навичок юристів виборчих штабів, кандидатів у депутати та представників партій з наступних питань: 
• Ключові положення та особливості законодавства про вибори;
• Оскарження виборчого законодавства до виборчих комісій та суду. Практикум зі складання скарг до виборчих комісій та позовних заяв до суду у зв’язку з оскарженням порушень виборчого законодавства
• Адміністративна відповідальність за порушення законодавства про вибори. Практикум зі складання протоколів про адміністративні правопорушення.

Семінари будуть проводитися за наступним графіком:


25 вересня, Вівторок, Хмельницький Для предстаників Тернопільської області)


Учасники будуть забезпечені матеріалами та харчуванням під час семінару. Транспортні витрати та проживання відшкодовуватимуться не будуть. Заохочуємо учасників вказаних та сусідних регіонів повідомляти про свою зацікавленість асистенту програми Реформування виборчого законодавства Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) пану Анастасу Бойко за телефоном +38 096 617 21 45 та aboiko@ifes.org 

Немає коментарів:

Дописати коментар