понеділок, 5 жовтня 2015 р.

"Газова революція" у Тернополі

Записки Ханаса: "Газова революція" у Тернополі9 жовтня о 11-й годині в актовому залі ТНЕУ (вул. Львівська 11) відбудеться прем'єра документального фільму Ігоря Чайки "Газова революція чи Сланцевий цугцванг?". Глядачі матимуть унікальну нагоду побачити ексклюзивні кадри , відзняті у США, про переваги, застороги та «підводні камені», пов’язані з видобутком сланцевого газу в цій країні.


Автор також висвітлює українські реалії  і пробує    провести певний водорозділ між міфами і реальним станом речей, що існують в українському інформаційному просторі щодо видобутку нетрадиційного природного газу та демонструє реальні переваги для національної та регіональної економіки, рівня та якості життя місцевих громад. О 12-30 під час відкритого обговорення Ігор Чайка відповість на всі навіть найнезручніші запитання. Тел. для довідок 0962104076. На фото - кадр із фільму.
О 17 годині 9-го жовтня презентація проекту за участю автора відбудеться в Гусятині у приміщенні районного будинку культури. Прем'єра документального фільму відбудеться за сприяння юридичного факультету ТНЕУ, Гусятинської РДА, ІЦ "Майдан Моніторинг" та ІЦ "Товтри". Запрошуємо до перегляду та дискусії.

Немає коментарів:

Дописати коментар