понеділок, 29 лютого 2016 р.

Як розвиватимуть регіони в 2016 році?

Як розвиватимуть регіони в 2016 році? — В Мінергіоні визначать схему планування території України та презентують перший в історії геопортал про адміністративно-територіальний устрій нашої держави
1 березня відбудеться перше засідання Міжвідомчої координаційної комісії з питань регіонального розвитку під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка. До участі в заході запрошені представники Мінекономрозвитку, Мінагро, Мінінфраструктури, а також заступники голів ОДА усіх областей України.

В рамках засідання відбудеться обговорення Генеральної схеми планування території України та презентація  геопорталу «Адміністративно-територіальний устрій України» з базою даних про сучасний стан та перспективний план адміністративно-територіального устрою нашої держави. Це перша в історії країни онлайн-платформа, де буде зібрано максимальна кількість інформації, доступ до якої матимуть усі бажаючі.
Учасники наради також підведуть підсумки проведеної у 2015 році роботи з формування та реалізації державної регіональної політики та визначать завдання на 2016 рік.

Під час заходу планується брифінг.

Початок заходу: 10.00

Місце проведення: Мінрегіон, вул. Велика Житомирська, 9


Акредитація проводиться за тел. 590-4793 або на електронну пошту press@minregion.gov.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар