пʼятниця, 20 жовтня 2017 р.

Чи буде у Кременці освітній центр?

Кременецький краєзнавчий музей Нещодавно відбувалась реалізація проекту “Розвиток сталих моделей соціальної адаптації учасників АТО та навчання створення власного бізнесу ” в Кременці, в Кременецькому краєзнавчому музеї на базі якого відбувались навчальні заходи. Проект відбувався за підтримки міжнародного фонду «Відродження». На мою думку, та й не лиш мою, сьогодні держава мало опікується адаптацією учасників АТО, військові події котрі відбуваються на Сході змінили, сколихнули Україну. Тому і є в мене бажання долучатись до різноманітних навчальних проектів, щоб допомогти та пришвидшити цей потрібний процес покращення та гарних змін в нашому суспільстві. 
В нас з’явився позитивний досвід у проведені таких заходів. Саме місто, своїми краєвидами, історією, культурою, туристичною інфраструктурою сприяє у проведені таких освітніх заходів. Адже у місті багато недорогих та охайних готелів, закладів харчування, у нас в музеї є виставкова зала, яка за потреби може слугувати чудовим приміщенням для проведення занять. 
Під час цього проекту, як ви бачите не безпідставно, з’явилась думка про створення освітнього, навчального центру на базі Кременецького краєзнавчого музею, тож запрошую усіх бажаючих до співпраці з нашою установою!
З повагою до вас, директор ККМ Андрій Левчук.

Немає коментарів:

Дописати коментар