понеділок, 23 жовтня 2017 р.

У Хмільнику обговорять перспективи кооперативу


Запрошуємо до участі в засіданні круглого столу на тему: «Можливості та форми сприяння створенню та подальшому функціонуванню аграрного кооперативу заснованого учасниками АТО».
Захід відбудеться в конференц-залі Хмільницької міської ради(4-й поверх), початок об 11.00

Під час проведення круглого столу буде презентовано напрацьовані результати та хід реалізації проекту «Розвиток сталих моделей соціальної адаптації учасників АТО, та навчання ведення власного бізнесу». Учасники АТО розповідатимуть про отримані під час ознайомчого візиту до Тернопільської області знання та поділяться планами на майбутнє.
Експерт проекту Володимир Ханас ознайомить з напрацюваннями по підтримці сільськогосподарських кооперативів  в Тернопільській області.                                                  
Запрошені до участі представники органів міської, районної та обласної влади повідомлять про можливості підтримки та розвитку аграрного кооперативу за рахунок бюджетних коштів.
Круглий стіл проводиться в рамках реалізації проекту «Розвиток сталих моделей соціальної адаптації учасників АТО, та навчання ведення власного бізнесу».
Основною метою проекту є ознайомлення учасників АТО з міста Хмільника та Хмільницького району Вінницької області з успішними моделями соціальної адаптації та започаткування власної справи, проведення навчання та ознайомчих візитів.
Проект реалізовується громадською організацією «Спілка учасників АТО м. Хмільник та Хмільницького району» за підтримки міжнародного фонду «Відродження».

Додаткова інформація за телефоном:
067 143 43 83 Олена Черній

Немає коментарів:

Дописати коментар