неділя, 3 лютого 2019 р.

У Скалаті проблеми з водою

В СКАЛАТІ ПИТАННЯ,НАПЕВНО,"НАВИЩОГО" РІВНЯ СКЛАДНОСТІ НЕ ВИРІШУЄТЬСЧ ВЖЕ 4 (!) РОКИ
Скалат.02/03.02.2019 р. Проблеми з водопостачанням.Ця історія тягнеться вже більше 4-ох (!) років.Скільки можна?!. Тиск у водогоні настільки низький,що колонка для підігріву води не працює.Скільки раз звертався до органів влади,але змін ніяких.Якщо влітку помитися взагалі неможливо,то взимку можна було зловити момент...А останнім часом тиску води у водогоні майже нема.
Колись в будний день ще можна було увімкнути газову колонку,а тепер вже й того щастя нема.
У міськраді кажуть,що все добре ,та в у їхньому приміщенні немає потрібного тиску води (!) ,а кажуть,ніби стовп води у водонапірній вежі завжди високий (і так 4 роки),правда, ІНКОЛИ (серед ночі,вдосвіта) з'являєтьсяі колись цим можна скористатися,але вже надоїло! Тому люди вмонтовують у міську систему водогону гідрофери?..Але ті,які мали нещастя бути під'єднаними до цієї гілки водогону і незаконно не встановили гідроферів,а це протизаконно,проблем з'явилось ще більше.Якесь замкнуте коло...
Таке враження,що це питання не вирішиться ніколи! А гроші за користування водогоном платять усі однаково?. .Чи в нас така ситуація,коли проста людина вже нічого не варта?..


Viktor Feskiv для Тернопільські новини №1

1 коментар: