четвер, 25 серпня 2011 р.

1 вересня - початок прийому заявок на конкурс Краще періодичне друковане видання для дітей і юнацтва

Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує у 2011 році Всеукраїнський конкурс на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва.

Щорічний Всеукраїнський конкурс на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва засновано Державним комітетом телебачення та радіомовлення України у 2007 року з метою сприяння розвитку дитячої періодики, удосконалення традицій випуску періодичних друкованих видань для дітей та юнацтва, підвищення ролі друкованих засобів масової інформації у вихованні підростаючого покоління, популяризації сучасних технологій художнього оформлення та поліграфічного виконання періодичних друкованих видань для дітей та юнацтва.

На конкурс подаються друковані періодичні видання для дітей та юнацтва загальнодержавної, регіональної та місцевої сфер розповсюдження.

Конкурс проводиться у таких номінаціях: «Краще періодичне друковане видання для дітей»; «Краще періодичне друковане видання для юнацтва».

Прийом заявок на участь триває з 1 вересня по 1 грудня 2011 року.

Із Положенням про Конкурс можна ознайомитися на веб-сайті Держкомтелерадіо під рубрикою «Друковані ЗМІ» в розділі «Конкурси».

Немає коментарів:

Дописати коментар