середу, 24 серпня 2011 р.

Настав час повернути Україну собі!

На 20-му році своєї незалежності Україна так і не здобула справжньої повноцінної державності. Навпаки загроз руйнації інституцій, що забезпечують співжиття громадян однієї держави стає дедалі більше.

Нова владна команда замість впровадження системних державо утворюючих реформ займається імітацією реформ перед зовнішніми партнерами, замість боротьби з корупцією – бореться зі своїми політичними опонентами, замість надання громадянам можливості реалізації їх права на установчу владу – спотворює сутність установчої влади та девальвує назви органів установчої влади.

Окремі невеликі кроки щодо прав громадян хоча б контролювати владу нівелюються на рівні виконавчої влади.

Судочинство остаточно стає не справедливим, політично чи економічно заангажованим.

Рівень небезпек від суто фізичних та біологічних до соціальних та економічних для простих громадян зростає.

Органи влади замість того щоб погоджувати реалізовувати та захищати інтереси громадян перетворюються на апарат насильства крадіїв та злодіїв над українським народом.

Окремі паростки економічної незалежності відбуваються не завдяки, а всупереч так званій «державній» політиці.

Активні громадяни, які є членами організацій, що входять до Громадянської Асамблеї України ще з 2007 року вказували на єдино можливий шлях подолання будь-яких політичних криз та розбудови ефективної державності – це забезпечення умов реалізації громадянами України своїх прав і в першу чергу права власноруч будувати власну державу. Тобто СПІЛЬНО УСТАНОВИТИ ПРАВИЛА СПІВЖИТТЯ ТА ПРАВИЛА ДЛЯ ОБСЛУГОВУЮЧИХ УПРАВЛІНСЬКИХ ІНСТИТУЦІЙ. Установити їх ОБРАВШИ ОРГАН УСТАНОВЧОЇ ВЛАДИ ГРОМАДЯН. Неважливо, яку він матиме назву – Конституційна Асамблея, Установчі Збори чи Конвент. Важливо, щоб громадяни обрали делегатів його на прозорих та вільних виборах, а делегати були позбавлені права бути потім у владі. Лише в такій спосіб може має бути ухвалена справжня ГРОМАДЯНСЬКА КОНСТИТУЦІЯ.

Ми вимагаємо негайного початку повноцінної Конституційної державотворчої реформи та впровадження норм, які забезпечуватимуть ПОВНУ ПІДЗВІТНІСТЬ ТА ПІДКОНТРОЛЬНІСТЬ ВСІХ ВЛАДНИХ ІНСТИТУЦІЙ ТА ЇХ ПОСАДОВЦІВ ПЕРЕД ГРОМАДЯНАМИ, починаючи з всіх бюджетних витрат і закінчуючи їх власними статками та витратами.

Невиконання наших вимог дасть підстави вважати органи, що їх не виконують антинародними та антиконституційними, а їх посадовців державними злочинцями. А головне дасть підстави для громадян України власноруч скликати та обрати ОРГАН УСТАНОВЧОЇ ВЛАДИ та створити справжню ГРОМАДЯНСЬКУ ДЕРЖАВУ .

Настав час ПОВЕРНУТИ УКРАЇНУ СОБІ.

Всі хто вважає себе ГРОМАДЯНИНОМ УКРАЇНИ – ПРИЄДНУЙТЕСЬ.

Оргкомітет Громадянської Асамблеї України.

Немає коментарів:

Дописати коментар