вівторок, 6 грудня 2011 р.

Тернопільські НУО вимагають навести лад у туристичній галузі


Представники громадських організацій Тернопільщини вимагають від голови ОДА Валентина Хоптяна навести лад в туристичній галузі, зокрема в управлінні туризму ТОДА.
Таке звернення стало результатом круглого столу «ЧОМУ НА ТЕРНОПІЛЬЩИНУ НЕ ЇДУТЬ ТУРИСТИ. СТАН ТУРИСТИЧНОЇ ГАЛУЗІ В ОБЛАСТІ.» організованого Тернопільською експертною групою. 
На зібранні піднялося питання провалу проекту підтримки голосування за Збаразький замок в проекті «Сім чудес України».

«Якщо управління туризму ОДА не має електронної поштової скриньки то як вони можуть працювати з новітніми технологіями? Жодного заходу працівники туризму в промоції Збаразького замку не зробили. При цьому громадські організації пропонували свою безкоштовну підтримку та технології. Представники громадянського суспільства не знайшли порозуміння з начальником управління туризму Тернопільської ОДА» - коректно прокоментував блогер і громадський діяч, Володимир Ханас.
Тому представники громадськості вирішили звернутися до Валентина Хоптяна з вимогою навести лад у керівництві туристичної галузі. Координатор Тернопільської експертної групи Ярослав Чорнозуб запевнив, що представники громадських організацій у будь-який час готові зустрітись з очільником області і представити консолідовану позицію, щодо промоції туризму, як стратегічного напрямку розвитку території. Свою позицію, щодо необхідності поєднання зусиль громадськості, влади та бізнесу в розвитку туристичної галузі висловили: депутат  Тернопільської обласної ради Володимир Стаюра, громадські діячі Ю. Юрик, представники туристичних структур В. Стареньков та С. Васильєв.

Немає коментарів:

Дописати коментар