неділя, 11 грудня 2011 р.

Cтартував проект “Студенти для органів місцевого самоврядування – 2012”


20 листопада  у Тернополі  стартував  проект “Студенти для органів місцевого самоврядування2012, який реалізовується громадською організацією “Молодіжна Альтернатива” у партнерстві з Тернопільською обласною молодіжною громадською організацією Спілка Молодіжного Самоврядування (СМС). Протягом 2003 – 2011 років у  проекті “Студенти для органів місцевого самоврядування” близько 200 студентів з 21 міста України проходять стажування у міських та обласних радах своїх міст.

      Метою даного  проекту є підвищення професійної освіти молоді, отримання професійного досвіду студентами та залучення молоді до активної участі у житті свого міста, через організацію їх роботи у органах місцевого самоврядування.
     В кожному місті ГО «Молодіжна Альтернатива» спільно із партнерськими організаціями відбирає шляхом конкурсу по 6 студентів, які  стажуються в органах місцевого самоврядування протягом 5 місяців. Порядок їх роботи – по 4 години на день, в після навчальний час.
    Протягом періоду стажування  студенти – учасники проекту будуть займатися моніторингом засобів масової інформації, редагуванням нормативно-правових документів та  підготовкою їх до друку, аналізом документів з питань економічного, політичного, соціального розвитку міста; перекладом нормативно-правових актів інших країн, готувати відповіді на запити та листи до депутатів.
 Для того,  щоб стати учасником проекту “Студенти для органів місцевого самоврядування”  потрібно бути студентом старших курсів (3-5 курс) або аспірантом, розбиратися у сучасній політичній ситуації, мати аналітичні здібності. Кандидат на участь у проекті заповнює анкету, яку можна скачати за ссилкою  http://www.civicua.org/news/view.html?q=1730054 або взяти у координатора проекту в Тернопільській області Процика Ігоря. Заповнену анкету потрібно здати координатору проекту  власноручно.
Проект  буде реалізовуватись у два етапи: перший етап передбачає проведення співбесіди із кандидатами на участь у проекті, за підсумками якого буде відібрано 6 студентів, а другий етап передбачає вже безпосереднє стажування у органах місцевого самоврядування.
За час стажування студенти будуть мати можливість відвідувати тренінги та семінари, які будуть проходити у м. Київ; писати статті до збірника  на запропоновані теми, а також відвідати екскурсію до Верховної Ради України. 
     По закінченні стажування студенти отримають Сертифікат про проходження стажування.
Останній термін подання  анкет – 20 грудня.
Про дату проведення співбесіди  кандидатам, які подадуть анкети на участь у проекті буде повідомлено електронною поштою.           
Більш детальнішу інформацію можна отримати у координатора проекту у Тернопільській області Процика Ігоря за тел.  (063) 4546661.   

Немає коментарів:

Дописати коментар