пʼятниця, 28 лютого 2014 р.

САМООБОРОНА МАЙДАНУ ЗАЛИШАЄТЬСЯ НА СЛУЖБІ НАРОДУ

Самооборона Майдану Тернопільщини звертається до мешканців нашої області, у цей відповідальний для держави час, із закликом до спільної праці на розбудову нової України. Разом із вами ми пройшли нелегкий, але переможний шлях силового протистояння із антинародним режимом, проте національна революція ще не завершилась. Наступним великим кроком є створення ефективної народної влади, яка український інтерес ставитиме вище за партійщину, яка назавжди знищить корупцію, несправедливість та беззаконня.

Заради досягнення цього, Самооборона Майдану, яка створена найактивнішими учасниками революційних подій, не розформовується, а залишається працювати як організована сила захисту українців. Тих українців, які сьогодні готові попри небезпеку міняти докорінно наші уявлення про владні структури та їх діяльність. Такі люди об’єднуються, створюють люстраційні комітети та починають діяти.
Проте, ми як громадяни, що будують свою державу на цінностях, проголошених Майданом, повинні діяти злагоджено та продумано. Тому Самооборона Майдану закликає утриматись від силового розв’язання питання люстрації, від дій стосовно працівників державних установ та силовиків, що суперечать закону та принципам моралі. Фізичні розправи неприпустимі. А особливо в процесі змін не повинні постраждати звичайні працівники, які не підтримували антинародної влади.
Ми діяли з перших днів протистояння на Майдані, охороняючи громадський порядок, зводячи і контролюючи барикади, захищаючи мирних протестувальників. 9 лютого 2014 року командиром Самооборони Андрієм Парубієм було видано наказ, згідно до якого утворено Тернопільский обласний штаб Самооборони. У наших рядах –представники громадських організацій, ветерани-афганці та сотні самооборонців, які, повертаючись з Києва, мають завдання проконтролювати на місцях створення нової системи влади, за яку ми боролись на Майдані.
Координуючи свої дії із представниками місцевих громад, переформатованими правоохоронними органами, Самооборона Майдану залишається з українським народом до повної перемоги національної революції. Спільно ми повинні проконтролювати прозорість формування нової влади, захистити вибір українців під час Президентських виборів 25 травня 2014 року, здобути впевненість кожного громадянина щодо справедливих правил життя в оновленій країні.

Слава Україні!                                                                   Слава Героям Майдану!

Тернопільський обласний штаб Самооборони Майдану
Комендант – Іван Ковалик

Немає коментарів:

Дописати коментар