суботу, 18 травня 2013 р.

"День Кар‘єри" у ТПВУ №4 ім. Михайла Паращука


Ще раз підтверджуючи відому істину, що молодим у нас відкриті всі шляхи, Тернопільське вище професійне училище №4 ім. Михайла Паращука та профспілка учнів провели День Кар‘єри.
Захід відбувся 17 травня 2013 року в актовій залі училища.
Такий захід проводився вперше, він є новою формою сприяння працевлаштуванню учнів училища.
Його метою стало ознайомлення молоді з питаннями працевлаштування, надання інформації щодо основних положень кадрової політики роботодавців, молодь «із перших вуст» почула про всі тонкощі, особливості й плюси кожної з професій, які готують в училищі. На Дні Кар‘єри були представлені компанії, які працюють в різних сферах життя. Майбутні випускники змогли поспілкуватися з потенційними роботодавцями, дізнатися про перспективи працевлаштування в тій чи іншій компанії та отримати інформацію щодо можливої практики тощо. На Дні Кар’єри були представлені професійні вимоги:
  • щодо проходження військової служби в рядах Збройних Сил України (заступник командира артилерійської бригади А1769 м. Тернополя підполковник Симанчук В.В.);
  • щодо прийому на роботу в підрозділи банківської системи (керівник відділення ПриватБанку Шумада В.),
  • до будівельників (представник компанії «Добробут» Борщак М.П.).
Із запрошенням долучитись до реставрації замків Тернопілля перед учнями виступив депутат Тернопільської міської ради Василь Лукін, колишній випускник профтехосвіти.
В День кар’єри учні змогли:
  • Перевірити якість підготовленого власного резюме;
  • Пройти вступні співбесіди з керівниками підприємств та підрозділів управління персоналом (відділів кадрів) різних галузей;
  • Визначити нові місця проходження виробничої практики;
  • Прийняти участь у презентаціях окремих компаній;
  • Отримати професійні консультації щодо роботи по спеціальності від фахівців.
День Кар‘єри дозволяє більш активно оцінювати себе на ринку праці, інтенсивніше займатися пошуком роботи, освоювати нові знання і вміння, щоб бути конкурентоспроможними при виборі першого місця роботи. День Кар‘єри – гідний шанс проявити себе і в майбутньому знайти добру роботу!
Контакти – Федик Павло Дмитрович, 067-3526431, 428-461

Немає коментарів:

Дописати коментар