середа, 22 травня 2013 р.

Медіа-профспілка закликає виділити кошти на лікування прем’єр-міністра

22 травня 2013 року. Незалежна медіа-профспілка України закликає Верховну Раду провести надзвичайне засідання і внести поправки до бюджету, які б дозволили виділити кошти на лікування здичавілого прем’єр-міністра України Миколу Азарова. Ще раніше НМПУ закликала пана Азарова взяти курси гарних манер. 


Однак поважний посадовець не прислухався до рекомендацій журналістської профспілки і продовжував хамити журналістам, повчати їх і вказувати, про що їм треба, або не треба писати. Це спричинило тяжкі наслідки для вразливої психіки пана Азарова. Він розперезався настільки, що вигнав із засідання Кабінету міністрів журналістів, які вимагали розслідування побиття своїх колег під час масових акцій 18 травня. Дав вказівку позбавити журналістів акредитації. 

«Якщо пана Азарова не лікувати, - відзначається в заяві медіа-профспілки, - то він незабаром одягне треніки, стане в один ряд з братками і почне лупцювати журналістів особисто. Цього не можна допустити, адже така хвороба може виявитися заразною і приклад глави уряду наслідуватимуть його підлеглі». 

НМПУ закликала урядовців, які ще не заразилися, вплинути на прем’єра і скасувати рішення про позбавлення акредитації журналістів. Інакше таке рішення буде опротестовано в судовому порядку. Але все одно воно може призвести до неочікувано гострої реакції журналістського середовища.
Додатково:
Лікування давно потребує ще один член Кабміну

Немає коментарів:

Дописати коментар