середа, 22 травня 2013 р.

Супермарафон у Тернополі

Забіг на 100 кілометрів, присвячений Дню героїв відбудеться цими вихідними на Тернопіллі. Учасники бігтимуть дистанцію за маршрутом Тернопіль-Зборів-Козова-Тернопіль. Переможцями вважатимуться ті, хто подолає дистанцію за 24 години.
― До участі в забізі допускаємо всіх охочих, кому виповнилося 16 років. Вже зараз свою участь підтвердив традиційний учасник змагань з Санкт-Петербургу, дзвонив українець, що летить на супермарафон  з Кот Дʼівуару. Звичайно, зголошуються учасники з Тернопілля та сусідніх областей.
Попередньо, взяти участь в забізі зголосилося троє дівчат, ― розповідає головний суддя змагань Андрій ЯНОВИЧ
Стартуватиме марафон з Театрального майдану в суботу. Аби не потрапляти в спеку, учасники починають забіг о 19-ій годині. Зареєструватися до участі можна за контактами суддівської колегії, або з 17.00 години безпосередньо перед стартом.
― На маршруті змагань сіддівською колегією буде організовано контрольні пункти, на яких учасникам потрібно буде відмічатися. Туди ж можна буде передати потрібні для забігу індивідуальні речі – харчування, одяг. Напої, ― каже Янович.
Супермарафон на 100 кілометрів відбуватиметься на Тернопіллі вже 16 раз поспіль. Найкращі атлети пробігають дистанцію за 9 годин. Однак ті, хто витрачає на маршрут 20 та більше годин, вважаються переможцями нарівні з тими, хто фінішував першим.

Зареєструватися або отримати більше інформації про захід можна за контактами:


097 933 02 85 - Андрій
Е мейл – andriy.yanek@gmail.com

Немає коментарів:

Дописати коментар