середу, 22 травня 2013 р.

У Збаражі наруга над родиною

У невеликому містечку Збараж коїться дивна річ: у багатодітної сім’ї брутально відбирають частину подвір’я. Родина Боднарів мужньо боролася із депутатом-регіоналом, також головним лікарем місцевої лікарні, який незаконно прагне заволодіти частиною площі подвір’я, яка за усіма документами належить багатодітній сім’ї. Це обурило депутата, і тому він доклав чимало зусиль, аби заволодіти даною земельною ділянкою. При чому – не зовсім чесними шляхами.
Рік судової тяганини, яка вже виснажила сім’ю Боднарів і морально, і фінансово, довели, що справедливості добитися важко. Особливо у маленькому районному центрі, де, через страх перед можновладцем, закриваються двері усіх інстанцій і документи переробляються так, як потрібно йому. Деталі резонансної справи настільки шокуючі, що, в разі викриття хоча б одного елементу, без роботи можуть залишитися посадовці різних інстанцій Збаража. Саме цим пояснюються численні фальсифікації документів, звернення та запити від родини, які здебільшого залишаються без відповідей. Тривалий час справа не мала розголосу, однак події останніх місяців змушують матір трьох дітей шукати захисту та підтримки у журналістів.
Пані Руслана у п’ятницю, 24 травня о 13 годині завітає до «Тернопільського прес-клубу», щоб розповісти журналістам про деталі справи, початок якої сягає 2004 року, коли було придбане подвір’я із незаконно збудованою на ньому спорудою. Руслана Боднар пред’явить журналістам усі документи а також висновки експертів, на які чомусь не зважив суд міста Збаража, а також фото споруди, яка незаконно зведена на подвір’ї родини, і яку зараз депутат-регіонал прагне приватизувати.
Просимо вас долучитися до розкриття резонансної справи та допомогти родині добитися справедливості.

Немає коментарів:

Дописати коментар