пʼятниця, 30 травня 2014 р.

Конкурс на найкращу журналістську роботу у сфері ВІЛ/СНІДу

Почався прийом заявок на конкурс на найкращу журналістську роботу у сфері ВІЛ/СНІДу, який проводить Громадська організація «Центр інформації про права людини» за підтримки Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, та Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
До участі в конкурсі запрошуються журналісти регіональних та національних ЗМІ усіх типів (теле-, радіо-, друковані, інтернет-медіа), а також журналісти-фрілансери.
На конкурс приймаються журналістські роботи, в яких висвітлюється проблематика ВІЛ/СНІДу, опубліковані в українських засобах масової інформації (друковані та інтернет-видання, радіо, телебачення) за період з 1 січня по 1 листопада 2014 року за такими темами:

•   висвітлення проблематики стигми та дискримінації людей, які живуть з ВІЛ (ЛЖВ), та ключових груп населення України (КГН) – до ключових груп належать групи, які уразливі до інфікування ВІЛ: наркозалежні, працівники комерційного сексу, засуджені, ЛГБТ-спільнота, діти вулиць);
•   висвітлення питань нецільового та неефективного використання бюджетних коштів на національному та регіональному рівнях, виділених на подолання епідемії ВІЛ, туберкульозу та вірусних гепатитів;
•   висвітлення питань обмеження доступу до якісного лікування, діагностики, моніторингу та медико-соціальних послуг в Україні для ЛЖВ;
•   висвітлення випадків захисту прав ЛЖВ та ключових груп населення;
•   успішні моделі надання послуг ЛЖВ та ключовим групам населення;
•   інші теми (перелік не є вичерпним).
До участі в конкурсі приймаються виключно роботи, які мають авторський (творчий) характер – наприклад, репортажі, інтерв’ю, журналістські розслідування, аналітичні статті, телесюжети, телепередачі, відеозамальовки, відеорепортажі, фоторепортажі, радіопередачі, авторські колонки, блоги тощо (перелік жанрів не є вичерпним).
Заявка може охоплювати індивідуальну або колективну роботу.
Заявка може включати не більше трьох матеріалів одного автора.
Термін подачі заявок закінчується 2 листопада 2014 року.
Роботи, подані на конкурс, оцінюватиме журі у складі 7 осіб, серед яких – представники професійних журналістських організацій (Незалежної медіа-профспілки України та Національної спілки журналістів України) та представники Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ/СНІД.
Переможці конкурсу будуть визначені у трьох номінаціях:
- Найкращий друкований матеріал / інтернет-публікація
- Найкращий фотоматеріал
- Найкращий аудіо- / відеоматеріал
Крім того, журі визначить роботу, якій буде присуджено гран-прі конкурсу. За гран-прі можуть змагатися матеріали усіх жанрів.
Для переможців передбачені цінні призи та подарунки  – ноутбук (гран-прі), відеокамера, фотоапарат та планшет (для переможців номінацій), а також дипломи та пам’ятні сувеніри.
Нагородження переможців планується 1 грудня 2014 року – у Всесвітній день боротьби зі СНІДом.
Перед подачею радимо ознайомитися із положенням про конкурс (додається), де зазначені вимоги до учасників, критерії оцінювання на інша інформація.
Учасники повинні заповнити анкету (додається) і разом з власним матеріалом (матеріалами) надіслати на електронну АБО поштову адресу організатора:
Електронна адресаnataliakoshen@gmail.com
Поштова адреса: 01001, м. Київ, а/с В-261, Центр інформації про права людини (з приміткою «на конкурс»).
Додаткову інформацію про конкурс можна знайти на сайті ГО «Центр інформації про права людини»http://humanrights.com.ua/.
Із запитаннями щодо конкурсу просимо звертатися до Кошин Наталії – тел. (095)702-07-11,nataliakoshen@gmail.com.
Конкурс оголошується в рамках виконання проекту «Побудова життєздатної системи комплексних послуг з профілактики та лікування ВІЛ/СНІДу, догляду та підтримки для уразливих груп та ЛЖВ» за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, 10 Раунд.

--
Sincerely,
Tetyana Pechonchyk
-- 
-- 
С уважением,
Департамент СМИ компании "MediaUkraine":
профессиональное продвижение 
и обучение работе в социальных сетях 
бизнеса, СМИ, политикума, шоу-бизнеса.
 
Тел.: +38 044 362 76 64
ask@mediaukraine.biz
Skype: mediaukraine
www.mediaukraine.biz
 
 
Данное сообщение отправлено Вам, так как Вы являетесь подписчиком
группы "MediaUkraine" в Группах Google.
Для того, чтобы отправить сообщение в эту группу, пошлите его по адресу
mediaukraine@googlegroups.com
Чтобы отменить подписку на эту группу, отправьте сообщение по адресу:
mediaukraine+unsubscribe@googlegroups.com
Чтобы выполнить другие действия, посетите страницу группы
http://groups.google.com.ua/group/mediaukraine?hl=ru
--- 
Вы получили это сообщение, поскольку подписаны на группу "MediaUkraine".
Чтобы отменить подписку на эту группу и больше не получать от нее сообщения, отправьте письмо на электронный адресmediaukraine+unsubscribe@googlegroups.com.
Чтобы настроить другие параметры, перейдите по ссылке https://groups.google.com/d/optout.

Немає коментарів:

Дописати коментар