понеділок, 12 травня 2014 р.

ПриватБанк проти ВКонтакті

ПриватБанк закликав українських інтернет-користувачів підписати петицію проти провокаторів ВКонтакті


ПриватБанк закликав усіх українських інтернет-користувачів приєднатися до громадської ініціативи банку та підписати петицію проти брехні та провокацій у популярній соціальній мережі «ВКонтакті».

Як зазначається у зверненні банку, на сьогодні російські соціальні мережі активно використовуються радикально налаштованими елементами для дестабілізації ситуації в Україні.

ПриватБанк звертає увагу інтернет-користувачів на численні факти створенняросійськими провокаторами груп ВКонтакті від імені фальшивих українських користувачів, які починають підбурювати людей до насильства, агресії, мародерства. Елементарна перевірка профілів людей, які входять до складу таких груп, показує, що від імені українців виступають громадяни РФ, члени проросійських націоналістичних організацій.

У профілях «українців» часто зазначено російські номери телефонів для відновлення пароля. Також кеші пошукових систем зберігають дані про те, що «жителі Донецька», наприклад, зовсім недавно ще зазначали ВКонтакті як місто проживання Санкт-Петербург.

На жаль, адміністрація ВКонтакті не реагує на вимоги з боку користувачів, які хочуть уникнути насилля в реальному світі, закривати такі групи. Офіційні особи ВКонтакті не реагують навіть на порушення законів самої РФ. Наприклад, у таких групах часто можна зустріти заборонену фашистську свастику, під прапором якої (!) учасники групи, як вони заявляють, борються із фашизмом.

ПриватБанк закликав усіх українців, активних користувачів ВКонтакті, з обережністю ставитися до всієї інформації, яка з’являється в мережі, не поширювати провокаційних постів, неправдивих новин і фотографій. Також банк пропонує українцям користуватися найпопулярнішою у світі соціальною мережею Facebook, де спілкується весь цивілізований світ.

«Сьогодні з’являються нові можливості вивчати іноземні мови, подорожувати, читати книги, тому що високий рівень освіти – єдине, що може захистити нас від брехні та фальші, що поширюється в російських медіа», – зазначається у зверненні ПриватБанку до українських інтернет-користувачів.

Щоб заблокувати фальшивих користувачів, групи провокаторів або брехливі пости ВКонтакті, дотримуйтесь інструкцій на скриншотах.

ПриватБанк запрошує підписати петицію за адресою http://privatbank.ua/stopvkontakte/


-- 

З повагою, Керівник регіонального прес-офісу ПриватБанку в Тернополі:
Почтовнюк Дмитро
тел.: (097) 944-32-11
        (0352) 47-67-08

Немає коментарів:

Дописати коментар