неділю, 28 жовтня 2012 р.

Тернопілля. Друга хроніка порушень


Станом на 14.00 зафіксовано наступні порушення  в Тернопільській областіВасиль Облещук, заступник начальника УМВС в області:
-  c. Ланівці Борщівського району – невідомі проводили незаконну агітацію в “день тиші”, на 4-х осіб складені адмінпротоколи;
- Шумськ – перевірили спробу головою ДВК винести бланки протоколів і штамп “вибув” з дільниці.  До кінця робочого дня буде прийняте рішення. Наразі голова відсторонена.
-  с. Підгайчики Теребовлянського району (дільниця 610856).  Один із виборців намагався винести бюлетень, чоловіка зупинили, встановлюється мотив.
- Кременець. Дільниця 610580. Одна із спостерігачів проводила агітацію. Спостерігачку усунули.
-Значних правопорушень на дільницях немає.

Віктор Пулька, начальник відділу ведення Держ. реєстру виборців Тернопільської міської ради:
-   Є факти, що звертаються люди, які були у лікарні, і до жодних списків не потрапили;
-  Звертаються голови ДВК із фактом, що людей, які були у попередніх списках, нема в уточнених;
- 6-7 фактів, що у списках немає людей, які повернулися з-за кордону, відтак внесені у списки відділу державного реєстру МЗС.

Леонід Бицюра, ВО “Свобода”:
- Бучацька райлікарня 56 чоловік внесено до списків, а на території райлікарні перебуває 17 пацієнтів.
-  с. Тетлівка, Котівка, Майдан, Тудорів, Чагарі Гусятинського району – напроти партії “Собор” немає позначки “вибув”, у деяких із сіл немає такого штампа і біля прізвища кандидата від ПР Кіся.
-  Залужжя Збаразького р-ну – видали бюлетень за водійським посвідченням;
-  Устя-Зелене Монастириського району – директор геріатричного будинку зібрав паспорти, повернув їх у суботу ввечері завдяки втручанню спостерігачів;
- Тетильківці Шумського району – заступник голови РДА викликає членів ДВК, вочевидь, даючи вказівки;
-  Спотворена інформація про те, що повісився спостерігач у Шумському районі;
- Луганська група у Шумському районі – прибули машинами з київськими номерами – тверезі, в костюмах, представляються спостерігачами.
Рустам Ергешев, коаліція «За прозорі вибори»:

Найбільше зафіксовано випадків порушення інформації про наявність на дільницях веб-камер без напису«У приміщенні ведеться відеоспостереження. У КАБІНЦІ ДЛЯ ГОЛОСУВАННЯ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ НЕ ВЕДЕТЬСЯ» (великими літерами).

Володимир Ханас, коаліція «За прозорі вибори»:

-          продовжуються масові випадки агітації та у всіх без виключення округах зафіксовані  випадки порушення інформації про наявність на дільницях веб-камер без напису«У приміщенні ведеться відеоспостереження. У КАБІНЦІ ДЛЯ ГОЛОСУВАННЯ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ НЕ ВЕДЕТЬСЯ» (великими літерами).
.
В с Котівка Гусятиського району штампували  бюлетні з позначкою «вибув» під час голосування. В с. Бодаки  ВО 164 незрозуміла ситуація з ДВК, котра з незрозумілих причин припинила роботу.

Агресивно налаштована частина спостерігачів. Абсолютно непідготовлені більшість членів ДВК
Про порушення спостергічі коаліції сповіщають за хештегами #elect_te #vrada повідомляють в групы у ФБ «За прозорі вибори»
ПО 167 – 20% проголосувало станом на 12-00

Немає коментарів:

Дописати коментар