вівторок, 9 жовтня 2012 р.

Молодь знає! Молодь контролює!


В Україні втретє відбудеться Всеукраїнська інформаційно-освітня акція проти міліцейського свавілля.

Шановні колеги! Правозахисники, журналісти та громадські активісти!
В Україні знов відбудеться акція проти міліцейського свавілля. Орієнтовна дата проведення – 22 жовтня 2012 року (уточнюється, варіюється в межах тижня - 22-26 жовтня).

Ми запрошуємо вас та ваші організації долучитись до акції в містах та містечках України. Акція спрямована на підвищення рівня обізнаності молоді у сфері захисту своїх прав при контакті з міліцією та привернення уваги громадськості та керівництва МВС до недотримання прав людини працівниками МВС України. Акція є частиною Всеукраїнської студентської інформаційно-освітньої програми встановлення контролю за діями МВС України, що здійснюється за підтримки NED та Посольства США в Україні.
 В багатьох містах країни правозахисники, представники громадських організацій та молодіжні активісти прийдуть до навчальних закладів, щоб навчити молодь захищати свої права. Під час акції будуть презентовані яскраві перформанси та театралізовані вистави про конфліктні ситуації молоді та міліції. В рамках акції буде розповсюджено 20 000 інформаційних буклетів для молоді про права при затриманні працівниками міліції.
На завершені акції в Києві молодіжні активісти та правозахисники прийдуть до стін МВС України та звернуться до керівництва української міліції з вимогою посилення контролю за діями співробітників МВС в регіонах та роз’яснення їм базових положень щодо процедури затримання, встановленої чинним українським законодавством.
Увага!
Долучись до всеукраїнської акції та проведи її у своєму місті! Для цього необхідно написати листа до координаторів на електронну адресу postup.hrc@gmail.com  та безкоштовно отримати інформаційні буклети для розповсюдження в своєму місті.

Координатори акції:
Ярослав Мінкін: +38 (095) 349 53 25
Юлія Діонісєва: +38 (050) 877 43 45

Детальна інформація буде розміщена за цим посиланням http://hr-activists.net/events/molod-vislovit-ostann-poperedzhennya-ukra-nsk-i-m-l-ts

Немає коментарів:

Дописати коментар