четвер, 30 листопада 2017 р.

Оптимальна система теплопостачання для невеликого міста 250 млн.грн

Вже прийнято додатковий закон щодо стимулювання та впровадження альтернативних джерел енергії в центральному теплопостачанні. Є можливість визначати зонування міст, з огляду на доцільність лишати центральне теплопостачання, або перейти на квартальне або автономне. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко в інтерв’ю «Діловій столиці».

За його словами, вартість оптимальної системи теплопостачання для невеликого міста складає близько 250 млн грн. «Можна зробити програму на три-п’ять років. Питання буде вирішено поступово, якщо використати кошти місцевого бюджету. Є також варіант отримати кредит у міжнародних фінансових організаціях, і закласти ці кошти у тариф. У такому випадку за кілька років люди отримають більш якісні послуги за нижчою ціною», — підкреслив Зубко.
«Наше завдання – захистити споживача, аби комунальне підприємство, яке є монополістом, не перекладало свої проблеми та втрати на споживача. Тому ми дали право органам місцевого самоврядування встановлювати тариф для підприємств та тарифів, де закладено витрати. Адже вони є власниками цих підприємств і можуть розрахувати на інвестиційну складову, а також визначати справедливість витрат, покладених на споживача», — зазначив Геннадій Зубко.

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України

Немає коментарів:

Дописати коментар