середу, 23 липня 2014 р.

Схід-Захід: Редакції за обміном

МГО «Інтерньюз-Україна» запрошує  журналістів до участі у 2-ох прес-візитах. Журналістів із західних областей України запрошуємо відвідати м. Кіровоград, а журналістів із східних та південних областей – запрошуємо до Луцька.

Обидва прес-візити відбудуться 30 липня – 1 серпня у рамках проекту «Схід-Захід: Редакції за обміном». Такі міжрегіональні обміни журналістів між півднем/сходом та заходом України мають на меті сприяти діалогу та розумінню контексту роботи одних та інших.

Учасники прес-турів отримають можливість поспілкуватись із місцевими колегами, представниками органів державної влади та громадських організацій, задати ті питання, які хвилюють населення їхніх регіонів та разом обговорити актуальні питання українського медіа-простору.


В обох містах програма передбачатиме такі заходи:
День 1 – дискусія між учасниками, представниками ЗМІ та громадськими активістами, екскурсія.
День 2 – візити в 3-4 провідні редакції міста (газета, ТБ/радіо, онлайн медіа), спільна вечеря з представниками редакцій. Тема: стандарти журналістики, менеджмент, проблеми медіа-сектору в регіоні.
День 3 – зустріч з органами місцевого самоврядування (міськвиконком, облрада, ОДА). Тема: діалог влади з пресою.

Детальнішу програму ми надішлемо учасникам напередодні прес-візитів.

Тривалість прес-візитів: 3 дні
Дати: 30 липня – 1 серпня
Міста: Кіровоград та Луцьк

Інтерньюз-Україна покриває проживання, харчування та проїзд запрошених учасників заходу.

Якщо Ви зацікавлені взяти участь у проекті, будь ласка, заповніть онлайн-анкети до 25 липня, 11:00, за посиланнями, вказаними нижче.
·         До участі у прес-турі до Луцька запрошуємо журналістів східних та південних областей України. Будь ласка, заповнітьонлайн-анкету - http://bit.ly/lutsk-press-tour.
·         До участі у прес-турі до Кіровограду запрошуємо журналістів західних областей України України. Будь ласка, заповнітьонлайн-анкету - http://bit.ly/kirovograd-press-tour.

Ми повідомимо Вам про результати відбору до 18:00 25 липня, а також надішле Вам подальшу організаційну інформацію.

Для отримання детальнішої інформації звертайтесь до координатора прес-туру Олесі Мигаль – omygal@internews.ua, 097-516-11-36.

Немає коментарів:

Дописати коментар