середу, 11 травня 2016 р.

Гміна Сухий Ляс.День пізнань четвертий

Одна справа отримувати інформацію із Всемережжя чи наваіть від достойних експертів, зовсім інша бачити самому, аналізувати ситуацію і робити якісь прогнози на майбутнє. Відвідання гміни Сухий Ляс, зустрічі з керівництвом, обсервація закладів дає змогу з одного боку самому оцінити фукціонування струтур, з іншого боку - доказує серйозність намірів організаторів Академії спроможності громад реалізувати амбітні плани в Україні. Поза сумнівом - відвідання гміни вимагає детельнішої розвідки та аналізу, однак швидкоплинність нашого часу вимагає оперативної і водночас достовірної інформації.
Тому коротенький знимкозвіт вже сьогодні і велика подяка керівництву WOKISS за надану можливість не лише послухати лекції про стратегії територіального розвитку, але й за можливість познайомитися з ними в реальному житті.


Знимки Володимира Ханаса та Олени Черній.

Матеріал підготовлений у рамках проекту "Розбудова спроможності громад - досвід Вишеградської четвірки для країн Східного партнерства", що співфінансується Міжнародним Вишеградським Фондом.

Немає коментарів:

Дописати коментар