середа, 13 серпня 2014 р.

Кращі практики місцевого самоврядування на Тернопіллі

3 1 липня 2014 року Мінрегіон розпочинає проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» для органів місцевого самоврядування всіх рівнів.
Мета Конкурсу, який проводиться разом з Програмою Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні» та асоціаціями органів місцевого самоврядування України, відбір, відзначення і поширення кращих практик і корисних ініціатив органів місцевого самоврядування з питань соціально-економічного розвитку територій.
Теми Конкурсу 2014 року:

1. Енергозбереження та енергоефективність.
2. Влада та бізнес: сприяння, партнерство.
3. Влада та громада: інформування, діалог, участь.
 Основні завдання Конкурсу – сприяння в набутті нових знань, обміну досвідом органів місцевого самоврядування; публічне визнання досягнень органів місцевого самоврядування; поширення кращих практик та корисних ініціатив органів місцевого самоврядування, спрямованих на розвиток територіальних громад.
Органи місцевого самоврядування – переможці Конкурсу матимуть змогу презентуватимуть свої практики та будуть нагороджені відзнаками Мінрегіону та Програми Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні». Представники найкращих проектів отримають можливість взяти участь у навчальній поїздці за кордон.
За підсумками Конкурсу буде видано збірку «Кращі практики місцевого самоврядування», до якої буде включено опис проектів і програм переможців. Також матеріали кращих практик будуть опубліковані на офіційному веб-сайті Міністерства та Інтернет-сторінках партнерів Конкурсу.
Подання заявок для участі у Конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування» 2014 року
Для участі у Конкурсі потрібно заповнити конкурсну заявку, яка знаходиться на сайтах Мінрегіону та його партнерів (www.minregion.gov.uawww.slg-coe.org.uauaror.org.uaauc.org.uawww.vassr.org) і надіслати її до 22 вересня 2014 року електронною поштою на адресу Best.Practice.Ukraine@coe.int.
Конкурсні заявки мають бути підписані посадовою особою, уповноваженою представляти орган місцевого самоврядування, та завірені його печаткою. Орган місцевого самоврядування може подати декілька заявок на Конкурс, але не більше однієї за кожною із тем.
У Конкурсі 2014 року беруть участь практики, реалізовані у період із 2012 по 2014 роки.
Додаткову інформацію по Конкурсу можна отримати за тел. 044-303 99 16 (внутрішні – 112; 113; 114); 044-590 47 76.
Довідково:
Протягом 2012-2013 року Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування впроваджувався Центром експертизи реформ місцевого самоврядування Ради Європи в рамках Програми «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні». Проведення таких конкурсів є загальноєвропейською ініціативою, яку з 2012 року підтримує і Україна як держава – член Ради Європи. Фіналістами та переможцями Конкурсу 2013 року став 41 орган місцевого самоврядування різних рівнів, які отримали дипломи та нагороди Ради Європи і Мінрегіону.
У 2013 році Конкурс проводився за трьома категоріями:
– «Співробітництво громад: об’єднання зусиль та ресурсів»;
– «Місцеві ресурси: пошук та мобілізація на користь громади»;
– «Демократія участі: залучення громадян до справ громади».
На участь у Конкурсі було подано 264 заявки (що майже у 3,3 рази перевищує кількість заявок 2012 року). Найактивнішими учасниками стали органи місцевого самоврядування Дніпропетровської, Луганської, Запорізької, Вінницької, Полтавської областей, Автономної Республіки Крим.
З інформацією про церемонію нагородження переможців конкурсу можна ознайомитись за посиланням:

Немає коментарів:

Дописати коментар