субота, 16 серпня 2014 р.

Тернопільські бійці з бойовою хоругвою

За ініціативи Тернопільської РДА та підтримки Греко-католицької церкви виготовлено і передано батальйону територіальної оборони Тернопільської області бойову хоругву.
Її воїнам привіз голова Тернопільської РДА Андрій Строєвус.

– Зазвичай ми більше дбаємо про матеріальне, тобто про тіло наших воїнів, а духовна сторона забувається. Цю прогалину намагалися ліквідувати. Греко-католицькою церквою під патронатом владика Семенюка було виготовлено хоругву з зображенням Зарваницької Матері Божої та надписом «Свята Богородице, спаси воїнів». Дякувати владиці, хоругву було виготовлено за один день, посвячено у Катедральному соборі в Тернополі і передано воїнам тернопільського батальйону, які нині несуть службу в Херсонській області на кордоні з Кримом, – повідомив «Номер один» Андрій Строєвус.
Зауважимо, що не тільки бойову хоругву отримали бійці, а ще багато найнеобхіднішого.
– Семитонний «Ман» був завантажений повністю. Дякуючи жителям Тернопільського району та нашим аграріям, бійцям батальйону доставлено все те, про що вони просили. А це: спецзасоби, засоби захисту та зв’язку, продукти харчування: згущене молоко, консерви (м’ясні і рибні), вода, яблучний сік тощо. На сьогодні фактично всіх  бійців з батальйону забезпечено засобами захисту, при цьому їх віддали кожному в руки, – розповів Андрій Васильович і додав: «Був серед своїх хлопців. На власні очі хотів пересвідчитися та запевнити їх матерів, що з їхніми синами все добре. Ситуація там не проста, безпілотники літають, гелікоптери курсують цілими ескадрильями, російська техніка постійно маневрує біля кордону, але незважаючи на це, у військових високий бойовий дух, позаяк захищають вони свою землю».
Зауважимо, що з Тернопільського району під час першої хвилі мобілізації до війська відправилося 92 особи, з них у зоні АТО перебувають 13. Окрім того, ще 36 чоловік з району знаходяться у батальйоні тероборони.

Немає коментарів:

Дописати коментар