четвер, 9 серпня 2018 р.

Олександра Матвійчук:"Знаєте інший спосіб?"

1. Так, я б теж воліла звертатися до Далай-лами, а не людини, яка принесла війну в мою країну, відхапала шмат території та утримує 5,5 мільйонів людей у заручниках. Але проблема в тому, що долю Олега вирішує не Далай-лама, а Путін.
2. Ні, я не бачу нічого такого, що принижує мою гідність у сухому зверненні, яке підтримує клопотання генсека Ради Європи та матері Олега Сенцова про його звільнення. Із них корона не впала, тож і я це якось переживу.3. Так, у цій ситуації ніщо не дає 100% гарантії, але на розгляді у Путіна вже місяць лежать два клопотання, а він нічим не ризикує в очах “российских обывателей”, якщо підтримує прохання генсека звільнити Олега із гуманітарних підстав. Ми хочемо цей заклик посилити.


4. Ні, я не збираюся нікого ні в чому переконувати. Якщо ви знаєте інший спосіб, який дає хоч якийсь реальний шанс змінити цю ситуацію у самі найближчі дні, то негайно починайте його втілювати. Більше того, ми вас у цьому підтримаємо.

5. Так, сестра Олега знає про цю ініціативу. Я відразу вибачилася, бо навряд ця ідея йому б дуже сподобалася. Але до цього ми зробили силу-силенну різних речей, а часу вже просто немає. Писати красиві пости про те, яку героїчну людину ми втратили, я не хочу. Ми вибрали боротися за життя.

6. Ні, самому Олегу Сенцову особисто писати нічого не потрібно. Путін звільнив Геннадія Афанасьєва, Юрія Солошенко, Pussy Riot та інших людей без жодних
особистих від них звернень.

7. Так, ми будемо продовжувати боротися за звільнення кожної людини із нашого списку політв'язнів та полонених.

8. І так, Олег Сенцов помирає.

Детальніше про акцію за посиланням http://clc.to/UJTpvw

Немає коментарів:

Дописати коментар