четвер, 13 жовтня 2011 р.

Відбувся Другий Семінар "Використання нових медіа та мережі активістів-правозахисників для організації дій на захист прав людини"


Семінар мав насичену програму. Тренерами заходу виступили Віталій Мороз (керівник програми нових медіа МГО «Інтерньюз-Україна») та Олександра Дворецька (координаторка проекту, Правозахисний центр «Поступ»). Упродовж трьох днів активісти з різних куточків України вивчали можливості нових медіа та їх використання у правозахисній та громадській діяльності.


Учасники Семінару дізналися про можливості сучасних соціальних мереж: Twitter, Facebook, Storify, Соціальну мережу активістів-правозахисників та інших ресурсів, поговорили про можливості ресурсів google. Молодих правозахисників навчили презентувати себе та свою організацію в мережі, оптимізувати час при використанні Інтернету, а також результативно шукати необхідну інформацію.

Цікавими були обговорення організації колективних дій та солідарних кампаній за допомогою нових медіа, що допомагають знаходити прихильників у різних регіонах держави та за її межами.

Окрім цього учасники Семінару попрацювали зі спеціалізованою Мережею активістів-правозахисників, дізналися про її можливості з організації дій на захист прав людини та обговорили питання щодо її ефективного використання та популяризації.

Не обійшовся Семінар і без відвідування вулиць чарівного нічного Чернігова та неформального спілкування після занять.

Учасники висловили бажання і далі поглиблювати свої знання у сфері захисту прав людини та підтримувати Кампанії, що ініціюються правозахисниками.
Вітаємо нових випускників Програми!

Фотозвіт із семінару:

Немає коментарів:

Дописати коментар