вівторок, 18 жовтня 2011 р.

Турнір до Дня Козацької слави та річниці заснування УПА


                Чемпіонами І-го турніру з вільної боротьби присвяченого Дню козацької  слави та річниці створення Української повстанської армії у своїх вагових категоріях стали тернополяни Вадим Візнюк (42 кг), Степан Лесів (53 кг), Віктор Маньовський (59 кг) та Олег Гук (85 кг), спортсмени з Теребовлі Максим Воробець (26 кг), Олег Гарнага (32 кг) та Антон Вівчар (35 кг), збаразькі борці Андрій Дмитрович (29 кг), Максим Безпалько (38 кг) та Андрій Хариш (47 кг), а також атлети з Підволочиська Влад Ніколишин (66 кг) та Ярослав Лизун (73 кг).

                Були відзначені борці в номінаціях «За волю до перемоги»  Петро Садляк з Чорткова, «За кращу техніку» Ілля Струс з Тернополя, кращим борцем турніру названий Антон Вівчар з Теребовлі, кращим тренером Валерій Красовський з Тернополя , а кращим суддею його син, також тернополянин Дмитро Красовський.

                У змаганнях брали участь юнаки  1998-2000 років народження. Організатори турніру  обласна федерація сільної боротьби, СК ім.Б.Сцібайла «ГалТер’S», Управління у справах сім’ї, молодіжної політики, спорту і туризму Тернопільської міської ради, Тернопопільське козацьке товариство Українського реєстрового козацтва, обласна ДЮСШ та обласне відділення НОК України.

                Головний суддя змагань – секретар Тернопільської обласної федерації вільної боротьби Ігор Сцібайло, головний секретар – старший тренер ДЮСШ-1 Валерій Красовський.

                        

Немає коментарів:

Дописати коментар