середа, 19 жовтня 2011 р.

ГО "Телекритика" запускає сайт "Суспільне мовлення"

Громадська організація «Телекритика» запускає сайт «Суспільне мовлення», створений за підтримки Спільної програми Європейського Союзу та Ради Європи «Сприяння Європейським стандартам в українському медійному середовищі».

Портал створено для публічного обговорення теми суспільного телебачення в Україні - створення та функціонування телебачення, вільного від цензури і незалежного від влади.

На сайті публікуватимуться статті, інтерв’ю та новини про найкращі моделі суспільного мовлення у країнах світу та процес творення «української моделі» громадського мовлення.

Матеріали представлено у тематичних рубриках «Актуально», «Аудиторія», «Досвід», «Етика», «Законодавство», «Новації», «Резонанс», «Фінанси» та «Цифри».

Ми прагнемо заохотити медіаекспертів / медіаексперток, а також широке коло осіб, яким цікава тема створення в Україні суспільного мовлення, висловлювати свою позицію щодо неї: джерела фінансування, механізми громадського контролю, формат суспільноорієнтованих програм і т. п.

Мета порталу «Суспільне мовлення» - спонукати державні органи у сфері медіа почути і прислухатися до громадської та експертної думки щодо суспільного мовлення, та внести відповідні зміни у політику в цій сфері.

http://stv.mediasapiens.kiev.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар