четвер, 27 жовтня 2011 р.

«Права людини в школі» для громадсько-активних шкіл"Дистанційний курс «Права людини в школі» – це самостійна навчальна програма Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини», яка триватиме з 10 листопада 2011 року по  10 лютого 2012 року.

Навчання в рамках Курсу буде відбуватися за допомогою комп’ютерних технологій, що забезпечують самостійне вивчення навчального матеріалу шляхом інтерактивної взаємодії із експертами програми. Дистанційна освіта є ефективною та зручною формою отримання нових знань та компетентностей за допомогою мережі Internet. Завдяки цьому навчання доступне усім бажаючим, незалежно від віку та досвіду. Процес дистанційного навчання поєднує самостійне засвоєння матеріалу дистанційного курсу, перевірку своїх знань за допомогою тестів, інших завдань в дистанційному курсі та активне спілкування з експертами.

Мета дистанційного курсу:
Дотримання прав людини в школах та розвиток найкращих практик організації навчально-виховного процесу з позицій прав людини і демократичних цінностей, створення атмосфери поваги до прав людини в школі.

Для того, щоб взяти участь у дистанційному курсі «Права людини в школі» потрібно заповнити ефектронну он-лайн-форму (перейтита пройти конкурсний відбір. Заявки приймаються до 22.00 год. 6 листопада 2011 року.

Більше інформації про Курс на сайті Всеукраїнської освітньої програми "Розуміємо права людини"

Немає коментарів:

Дописати коментар