пʼятниця, 28 жовтня 2011 р.

Другий сезон відкритого чемпіонату з перегонів роботів “Roborace”


05 листопада 2011 року у  Тернополі в приміщенні ТРЦ “Подоляни”  о 12:00 відбудеться урочисте відкриття другого сезону відкритого чемпіонату з перегонів роботів “Roborace” 2011/2012, а також перший тур змагань, організатором яких є громадська організація “Асоціація Робототехніки”.
У цьому сезоні в першому турі змагань братимуть участь українські команди з Тернополя, Львова, Івано-Франківська, Чернівців, Києва та білоруські команди з Бреста.

План чемпіонату:

Тур
Місто проведення
Дата проведення
1-ий
Тернопіль
05 листопада 2011
2-ий
Львів
12 січня 2012
3-ій
Брест
14 січня 2012
4-ий
Чернівці
01 березня 2012
5-ий
Iвано-Франківськ
03 березня 2012
6-ий
Київ
17 травня 2012
7-ий
Одеса
19 травня 2012

Партнерами та спонсорами заходу є компанії: Cypress Semiconductor, Texas Instruments, MagneticOne, Darwin's Grove, Сканті, ТРЦ “Подоляни”, мережа магазинів “Остер”, інтернет-кафе “Крапка”, газета “20 хвилин”, журнал “Країна”. Технічне забезпечення та шоу-програму надає арт-контора “Жаба”.
Нагадаємо, що перший сезон відкритого чемпіонату перегонів роботів “Roborace” 2010/2011 розпочинався минулого року теж у Тернополі. Протягом першого сезону змагань відбулося 4 тури перегонів, які проводились у Тернополі, Львові, Чернівцях та Івано-Франківську відповідно. Починаючи від початку сезону до його завершення зберігалась позитивна динаміка як росту чисельності учасників команд, так і розширилась географія поширення конкурсу за межі України. Зокрема, кількість команд збільшилась від 10 до 18 з України, від 1 до 4 з Білорусії, а також по 1 команді з Румунії та Польщі. Асоціація Робототехніки для обміну досвідом також налагодила співпрацю з представниками сфери ІТ  Іспанії, США та Канади. 29 липня 2011 року у місті Брест в Білорусії сектор робототехніки Брестського державного технічного університету "BrSTU Robotics" спільно з "Асоціацією робототехніки" в Україні провели відкриті перегони роботів “Roborace - Cup of Brest”.


Метою конкурсу “Roborace” є стимулювання творчого, інтелектуального, духовного розвитку молоді, задоволення потреб у творчій самореалізації та подальший розвиток і популяризація робототехніки в Україні та світі.
В чемпіонаті беруть участь команди, які складаються з 2-х або більше чоловік, один з яких є капітаном команди. Також до складу команди може входити тренер команди. Вікових, територіальних, національних та інших обмежень до учасників чемпіонату немає.
            Найцікавішим є те, що чемпіонат є аналогом усім відомих перегонів Формула-1 з єдиною відмінністю - під час заїздів змагань роботи керуються виключно за допомогою автоматичного управління. Всі інші способи – заборонені.
За найкоротший проміжок часу робот повинен пройти від 10 до 30 кіл траси (залежно від довжини та складності траси) від місця старту до місця фінішу, обходячи інших роботів та не виїжджаючи за межі траси. Кола траси виділені чорною лінією, а  її межі  визначені бортами. Перешкоду (робота) робот може обійти з будь-якої сторони. Допускається рух по будь-якому  колу  траси, котре є позначеним  чорним кольором.
Переможцем вважається та команда, що потратила для проходження траси найменшу кількість часу.
Детальнішу інформацію про умови чемпіонату можна отримати на сайті чемпіонату www.roborace.te.ua або Асоціації Робототехніки www.roboart.org.ua


Довідка

Асоціація Робототехніки це організація, створена для активної популяризації технічної творчості у сфері високих технологій.
Цілі і завдання Асоціації:
* активне пропагування технічної творчості у сфері високих технологій;
* залучення молоді до занять робототехнікою;
* формування змагального духу в сфері ІТ;
* забезпечення обміну ідеями та досвідом.

Заходи Асоціації:
- щомісячні зустрічі членів Асоціації Робототехніки;
- організація конкурсу “Перегони роботів - Roborace”;
- організація робото - технічних шоу;
- підготовка всеукраїнських змагань та участь у міжнародних турнірах.

Немає коментарів:

Дописати коментар