пʼятниця, 20 червня 2014 р.

Конкурс проектів, що сприяють становленню миру

"Фонд журналістів і письменників" є неурядовою організацією, яка сприяє мирному співіснуванню шляхом діалогу і порозуміння на глобальному, регіональному та місцевому рівнях.

"Проекти миру" - програма грантів, запущена Фондом для підтримки інноваційних вирішень конфліктів і проектів із становлення миру, які спрямовані на запобігання, управління та врегулювання насильницьких конфліктів та сприяння постконфліктному зміцненню миру. Після надзвичайно успішного першого року, Грантова Програма "Проектів миру" знову приймає заявки на проекти НУО, що сприяють мирному співіснуванню. Детальніше тут.

Приймаються проектів з широкого спектру дисциплін. Деякі з можливих тем: Внутрішньо громадський та міждержавний діалог/співробітництво;
Плюралізм і мультикультуралізм;
Молодь, конфлікти і миротворчість;
Постконфліктне примирення;
Раннє попередження і запобігання конфліктів;
Навчання з миру;
Роззброєння, демобілізація та реінтеграція;
Гендерна рівність та розширення прав і можливостей;
Роль ЗМІ в конфліктах та миротворчість.

Заявки приймаються від некомерційних організацій з будь-якої точки світу. 

"Фонд журналістів і письменників" надаватиме кошти для проектів до $ 50,000 (близько € 37,000). Найуспішніші проекти отримають наступні додаткові нагороди:

Перше місце премії: $ 30,000;
Друге місце премії: $ 20 000;
Третє місце премії: $ 10,000.

Для того, щоб подати заявку на грант, всі заявники повинні надіслати англійською мовою пропозиції до 30 вересня 2014. Детальніше тут.

Джерело : peaceprojects.net

Немає коментарів:

Дописати коментар