субота, 7 червня 2014 р.

ІV Всеукраїнський конкурс "Репортери надії в Україні"

Дорогі журналісти!

Ваша праця на сьогодні є інформаційним повітрям для кожної людини. Ви допомагаєте людям бути в курсі усього і всюди, даєте можливість оцінити ситуацію, розповідаєте про досвід вирішення проблем і безпосередньо долучаєтеся до допомоги людям. Тож нехай вам працюється легко, творче натхнення супроводжує у кожній хвилині, а праця справедливо винагороджується!
З Днем журналіста!


Шукаємо Репортерів надії


У цей тривожний, неспокійний для нашої країни час саме Ви можете стати рупором надії такої потрібної для кожної людини і саме ви можете отримати звання Репортера надії.

Увага! Редактори та журналісти! Сьогодні, у День професійного майстра пера, стартує ІV Всеукраїнський конкурс «Репортери надії в Україні». Запрошуємо вас до участі!

Це конкурс на кращу статтю, репортаж або програму, яка є «інформацією-носієм рішень», тобто не лише розкриває проблеми сучасного суспільства, а й показує шляхи їх вирішення та спонукає людей до дій.

Організатор конкурсу - Інститут екуменічних студій Українського Католицького Університету за підтримки французької асоціації «Репортери надії».

Для участі в конкурсі заповнюйте анкету та надсилайте матеріали, що містять вирішення актуальних проблем сучасного суспільства у сфері економіки, релігії, культури та соціальних питань.  Матеріали подані на конкурс мають бути опубліковані, озвучені, показані у будь-яких українських засобах масової інформації (українською або російською мовою), а також розміщені в електронних ЗМІ в період з 6 червня 2014 року по 7 червня 2015 року.

Визначення найкращих робіт відбуватиметься у чотирьох номінаціях: «Суспільство»,  «Економіка», «Культура», «Релігія».

Матеріали на конкурс приймаються  впродовж року до 7 червня 2015 року включно.

Нагородження переможців відбудеться одразу після їх оголошення членами журі (під час  VIІІ Екуменічного Соціального Тижня у жовтні 2015 року). Четверо авторів, які посядуть перші місця у кожній окремій категорії, отримають грошові винагороди у сумі 3000 грн. та відзнаки учасників Конкурсу. Автори двох наступних місць – призи від спонсорів і дипломи учасників Конкурсу. Фіналісти отримають дипломи учасників Конкурсу.

Матеріали з поміткою «На конкурс» та анкету (можна завантажити тут: http://www.ecumenicalstudies.org.ua/novini-konkursu/iv-vseukrajinskii-konkurs/anketa-uchasnika-konkursu) надсилайте на адресу Інституту екуменічних студій Українського Католицького Університету: 79011, Львів, вул. Свєнціцького, 17, або на електронну скриньку reporternadii@gmail.com.

Детальна інформація про конкурс:

Немає коментарів:

Дописати коментар