пʼятниця, 20 червня 2014 р.

Патріотичний табір для молоді "ЛИСОНЯ"


Молодь на Тернопільщині кличуть в Долину змій
на патріотичний табір «ЛИСОНЯ»

Молодь Тернопільщини кличуть на патріотичний табір «Лисоня» ім. І.Гавдиди, що пройде 5-13 липня в «Долині змій» на Бережанщині. На учасників заходу чекає активний відпочинок, фізичний та моральний вишкіл. Організатор – Молодіжний Націоналістичний Конгрес.

Лисоня – наметовий табір з польовою кухнею та чітким порядком дня, розписаним до хвилини. День на таборі починатиметься з ранкової руханки, закінчуватиметься спілкуванням, піснями та жартами біля вечірньої ватри, а вночі – алярми, тобто нічна тривога.
Основна начинка табору: гартування духу і тіла через систему гутірок (лекцій на природі), заходів фізичного і морального вишколу. Табір названий іменем громадсько-політичного діяча, засновника патріотичних таборів в області – Івана Гавдиди.

У програмі «Лисоні»:
- пейнтбол, смуга перешкод;
- регбі, рукопаш;
- вишколи від Самооборони Майдану;
- теренова гра, нічний рейд;
- навички виживання в природі;
- гутірки;
- вечірні ватри.

«Табір орієнтований на патріотичну молодь, на тих, хто хоче чогось навчитись і готовий працювати над собою, щоб вже сьогодні бути патріотом в дії, а не на словах. «Лисоня» - табір вишкільного характеру, проте для учасників він стане кращим літнім активним відпочинком», - розповідає організатор табору Василь Дубовий.

Зголоситися на «Лисоню» можуть охочі віком від 15 років, які виконають умови участі та мають належний стан здоров’я. Для зголошення необхідно до 2 липня заповнити онлайн-анкету. Контакти: тел. 097 15 55 448, соцмережі.

Немає коментарів:

Дописати коментар