вівторок, 12 грудня 2017 р.

У Львові шукають помічників Святого Миколая!

Триває шоста щорічна благодійна акція «Подаруй дитині свято» в межах якої листи Святому Миколаю написали 240 дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей, дітей переселенців, учасників зони АТО та добровольців, дітей-інвалідів, сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування, які проживають у Львові, а також дітей з НРЦ «Довіра».

Зібрані листи волонтери опублікували на сторінці Благодійної акції в мережі фейсбук. Кожен охочий має можливість стати своєрідним помічником Св. Миколая, обравши листа написаного дітьми, виконати дитячі побажання та принести запакований та підписаний подарунок в Офіс Св. Миколая (м. Львів, вул. Винниченка 12/2ий поверх (Львівський обласний молодіжний центр) до 18 грудня.

Волонтери просять долучатись до акції та допомогти зібрати подарунки ще для 40 дітей, чиї листи наразі не обрали.

Усі подарунки вручатимуть дітям у Львівському академічному обласному театрі ляльок о 16.00, де діти також матимуть можливість безкоштовно переглянути новорічну виставу. (вхід на виставу по запрошеннях)

Благодійна акція  «Подаруй дитині свято» відбувається спільними зусиллями ГО «Львівський молодіжний клуб», Львівського обласного молодіжного центру, відділу молодіжної політики ЛОДА, Департаменту соціального захисту населення ЛОДА в партнерстві з мережею дитячих парків «Дитяча планета».

Детальніше про акцію:

093 14 36 379 (Данило Сороковий - координатор акції)

Немає коментарів:

Дописати коментар