вівторок, 19 грудня 2017 р.

Форум громадського суспільства Дніпропетровщини.

Запрошуємо громадських активістів,  керівників організацій громадянського суспільства (ОГС), експертів, журналістів, підприємців, експертів, посадових осіб та небайдужих громадян взяти участь у «Форумі громадського суспільства Дніпропетровщини. Розвиток та взаємодія», який відбудеться 26 грудня 2017 р. у м. Дніпро.

Протягом серпня-листопада 2016 р. була створена одна з найкращих регіональних програм розвитку громадянського суспільства в Україні – «Програма сприяння розвитку громадянського суспільства у Дніпропетровській області на 2017 – 2020 роки», яка була затверджена Дніпропетровською обласною радою 2 грудня 2016 р. під час 7 сесії VII скликання. Проект програми розроблявся за активної участі представників громадянського суспільства у співпраці із Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Дніпропетровської обласної державної адміністрації та депутатами Дніпропетровської обласної ради.
Мета Програми: створення сприятливих умов для розвитку громадянського суспільства, налагодження ефективної взаємодії громадськості з органами державної влади, органами місцевого самоврядування на засадах партнерства, забезпечення додаткових можливостей для реалізації та захисту прав і свобод людини і громадянина, задоволення суспільних інтересів із залученням громадської ініціативи та самоорганізації.
Форум громадського суспільства Дніпропетровщини є одним з основних заходів в межах Програми сприяння розвитку громадянського суспільства у Дніпропетровській області.
Мета Форуму: створення платформи для обміну досвідом, кращими практиками та інструментами розвитку ОГС, активізації громад, а також визначення пріоритетів реалізації програми на 2018 р. Зокрема, будуть визначатися пріоритети проведення конкурсів соціальних проектів  для громадських організацій та впровадження соціального замовлення для неприбуткових організацій з метою надання соціальних послуг населенню, навчальні і просвітницькі заходи тощо. Загальний бюджет Програми на 2018 р. становить  2 млн. 777 тис. грн.
До участі у форумі запрошуються представники ОГС та ЗМІ. Участь у форумі також візьмуть представники Дніпропетровської облдержадміністрації, донорських організацій, які представлять напрямки діяльності на 2018 р.
Під час форуму представники провідних ОГС будуть ділитися кращими практиками, проведуть майстер-класи та презентації за такими напрямами:
ü   Інструменти для посилення спроможності ОГС;
ü   Інструменти та кращі практики взаємодії з владою;
ü   Кращі практики активізації громад.
За результатами пропозицій, сформульованих учасниками Форуму, планується створити детальний план реалізації Програми сприяння розвитку громадянського суспільства у Дніпропетровській області на 2018 р.
Дата проведення Форуму: 26 грудня 2017 р.  (9.30 до 17.00).
Місце проведенням. Дніпро, вул. Короленка, 2 (конференц-зала готелю «Україна»).
Реєстрація учасників форуму здійснюється до 17.00 24 грудня 2017 року за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1lpjvzr2WM0hK9ol_UScCll6Mf-01wa8BZ2sSWtfnYAc/edit?usp=drive_web
За рішенням оргкомітету учасникам з віддалених населених пунктів Дніпропетровської області може надаватися компенсація проїзду за наявності оригіналів квитків в обох напрямів. Ураховуючи обмеженість ресурсів просимо дочекатися листа-підтвердження Вашої участі у форумі.
Контактна особа: Ольга Бушина, тел.: 099 318 42 45.

Немає коментарів:

Дописати коментар