суботу, 23 грудня 2017 р.

Важливі рішення щодо розвитку лісопереробної галузі

З наступного року в Уряді прийняли важливі рішення щодо розвитку лісопереробної галузі. Це скасування ПДВ на ввіз відповідного обладнання і надання розстрочки на його виплату за два роки. Про це наголосив Віце-прем’єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко у рамках робочої поїздки на Рівненщину, відвідавши ТОВ «Українські лісопильні».

За його словами, підприємство, яке ввозить в Україну обладнання, працюватиме без сплати ПДВ і не відволікатиме кошти на етапі запуску. Він наголосив, що таке рішення заощаджує кредитні ресурси і зменшує навантаження на вартість продукції. «Саме головне – кошти, які будуть залишатися на підприємстві не будуть оподатковуватися. Таким чином держава засвідчує підтримку інвесторів і людей, готових працювати в Україні», — зауважив Зубко.
Він зазначив на важливості створення нових робочих місць та забезпечення інвестиційного клімату. «Таким чином ми забезпечуємо доходи громадян і зможемо за рахунок податків інвесторів побудувати якісну інфраструктуру», — підкреслив Геннадій Зубко.
Довідково:
ТОВ «Українські лісопильні» обладнане за європейськими стандартами з високоавтоматизованим виробництвом. Наразі завершено випробування останньої виробничої ланки – цеху сухого сортування, отримуються фінальні дозвільні документи.
Передбачається використовувати 100% лісосировини з регіональних поліських лісів, що мають сертифікат походження FSC. Підприємство планує переробляти при повній потужності 600 тис. кубометрів лісу на рік. Обсяг виробництва пиломатеріалів (готової продукції) – 300 тис. куб. метрів у рік.
Загальний обсяг інвестицій проекту становить 25 млн.євро. Передбачається створення на підприємстві 150 нових робочих місць.


Немає коментарів:

Дописати коментар