вівторок, 5 грудня 2017 р.

Про розвиток муніципальної інфраструктури

Сьогодні відбувся семінар за участі представників Світового банку та водоканалів України під головування Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка та Директора Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України, регіон Європи та Центральної Азії Сату Кахконен.

 «Питання порядку денного сьогоднішнього семінару - напрямки подальшої співпраці з Світовим банком щодо реалізації інфраструктурних проектів муніципального розвитку, залучення інвестицій, спільна розробка Стратегії у сфері поводження з водними ресурсами в Україні та маршрутної карти завдань, а також огляд результатів «Другого проекту розвитку міської інфраструктури», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.
Він повідомив, що перший проект розвитку міської інфраструктури вже показав свою ефективність. Наразі за фінансової підтримки  Світового банку реалізовується Другий проект, бенефіціарами якого є 12 водоканалів України. «Питання модернізації водопостачання і водовідведення в Україні стоїть дуже гостро не тільки з точки зору необхідності зменшення енергоспоживання, а в першу чергу – якості надання послуг. Тому вкрай важливо, щоб кожен учасник проекту відчував свою відповідальність як перед громадою і Україною, так і перед фінансовими організаціями. Адже з таких проектів складається портфоліо для інших фінансових інституцій, які в майбутньому можуть інвестувати і реалізовувати проекти в Україні. Будь-які ризики, які виникають під час реалізації маршрутної карти з розвитку міської інфраструктури, це не тільки ризики для громади, це в першу чергу - ризики щодо залучення майбутніх інвестицій в Україну», - зазначив Геннадій Зубко.
Геннадій Зубко нагадав, що на нещодавній міжнародній виставці «КомунТех – 2017», за участі експертів, науковців і представників водоканалів були напрацьовані технічні завдання для розробки Стратегії поводження з водними ресурсами України.
Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України

Немає коментарів:

Дописати коментар