четвер, 14 грудня 2017 р.

Реформа енергоефективності - це історія успіху України

Реформа енергоефективності в Україні - це історія успіху і про це ми повинні говорити. Тільки за останній рік неймовірними зусиллями була прийнята необхідна законодавча база, напрацьовані підзаконні акти, створенні механізми, необхідні операційні процедури для успішного запуску роботи Фонду енергоефективності. Про це повідомила на конференції «Енергоефективність у житловому секторі - шлях до енергонезалежності країни» Софія Лінн, керівник проекту «Енергоефективність у житловому секторі України», IFC (група Світового банку).

За її словами, група компаній Світового банку дякує Україні за партнерство і активну співпрацю в створенні Фонду енергоефективності. «Наше спільне завдання - це створення прозорої роботи Фонду. Дуже важливо, насамперед створити Наглядову раду, яка включатиме незалежних представників, і в тому числі з донорських організацій. Друге - це ефективна, кваліфікована і конкурентоспроможна управлінська команда», - розповіла представник Світового банку.
За словами учасників конференції, важливими елементами роботи Фонду для ОСББ є доступність, комплексність і створення необхідного ринку фахівців для отримання якісного кінцевого результату.
«Запуск Фонду енергоефективності запланований в другому кварталі 2018 року. Ми сподіваємося, що основні підзаконні акти щодо статуту і порядку формування фінансових коштів Фонду ЕЕ будуть схвалені на найближчому засіданні Уряду, що дасть можливість почати його реєстрацію», - підкреслив на конференції Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.
За словами урядовця, IFC є ключовим партнером у створенні Фонду енергоефективності. «На мою думку, участь міжнародного партнера у роботі Фонду, це є не тільки запорукою прозорості, а й налагодженням прямої комунікації по можливостям технічних рішень й інших інструментів для його ефективної роботи», - зазначив Зубко.
Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України

Немає коментарів:

Дописати коментар